RicercaLibri (aka DieBuchSuche) - il motore di ricerca per tutti i libri.
Stiamo cercando in più di 100 negozi per la vostra migliore offerta - per favore aspettare…
- Costi di spedizione verso Italia (modificare A CHE, CHE, GBR, USA, FRA, SVN, ROU, AUT, DEU, CHE)
Creare preset

Tutti i libri per 9788826447506 - confrontare tutte le offerte

Voce dell'archivio:
9788826447506 - Kirk Munroe: Pendë Flamingo - Libro

Kirk Munroe (?):

Pendë Flamingo (2017) (?)

Consegna da: AustraliaNuovo libroeBook, e-Book, libro digitaleprodotto per il download digitale
ISBN:

9788826447506 (?) o 8826447500

, lingua sconosciuta, Kirk Munroe, Kirk Munroe, Kirk Munroe, Nuovo, eBook, download digitale
in-stock
Në një ditë dimri të zymtë, në fillim të vitit 1564, i riu Reno de Veaux, i cili sapo kishte kaluar ditëlindjen e gjashtëmbëdhjetë, u largua nga departamenti i vjetër i dashur, ku kishte kaluar djalin e tij të lumtur dhe të pakujdesshëm dhe filloi për në Paris. Më pak se një muaj para se babai i tij fisnik dhe nëna e tij e ëmbël ishin marrë prej tij nga një ethe e tmerrshme që kishte zënë vendin, dhe Réné, fëmija i tyre i vetëm, kishte mbetur pa një të afërm në botë, përveç xhaxhait të tij Chevalier Réné de Laudonniere, pas së cilës ai u emërua. Në ato ditë udhëtimi i lodhshëm dukej një kohë e lodhur për djalin e vetmuar para se lajmëtari që kishte shkuar në Paris me një letër që i tregonte xhaxhait të tij se pozita e tij e trishtuar mund të kthehej. Kur mbaroi, ai erdhi përsëri, duke sjellë një mesazh të mirë që e thërriste menjëherë të shkonte në Paris dhe të ishte një bir i xhaxhait të tij të vetmuar, Réné humbi asnjë kohë duke iu bindur.
Più…
Parole chiavi: Pendë Flamingo Kirk Munroe Mystery & Suspense 9788826447506
Dati da 02/07/2017 19:48h
ISBN (notazioni alternative): 88-264-4750-0, 978-88-264-4750-6
9788826447506 - Kirk Munroe: Pendë Flamingo, The Flamingo Feather, Albanian edition - Libro

Kirk Munroe (?):

Pendë Flamingo, The Flamingo Feather, Albanian edition (2017) (?)

Consegna da: Paesi BassiNuovo libro
ISBN:

9788826447506 (?) o 8826447500

, lingua sconosciuta, Kirk Munroe, Nuovo
1,99 + Spedizione gratuita: 3,45 = 5,44(senza impegno)
Direct beschikbaar
bol.com
Në një ditë dimri të zymtë, në fillim të vitit 1564, i riu Reno de Veaux, i cili sapo kishte kaluar ditëlindjen e gjashtëmbëdhjetë, u largua nga departamenti i vjetër i dashur, ku kishte kaluar djalin e tij të lumtur dhe të pakujdesshëm dhe filloi për në Paris. Më pak se një muaj para se babai i tij fisnik dhe nëna e tij e ëmbël ishin marrë prej tij nga një ethe e tmerrshme që kishte zënë vendin, dhe Réné, fëmija i tyre i vetëm, kishte mbetur pa një të afërm në botë, përveç xhaxhait të tij Cheva... Në një ditë dimri të zymtë, në fillim të vitit 1564, i riu Reno de Veaux, i cili sapo kishte kaluar ditëlindjen e gjashtëmbëdhjetë, u largua nga departamenti i vjetër i dashur, ku kishte kaluar djalin e tij të lumtur dhe të pakujdesshëm dhe filloi për në Paris. Më pak se një muaj para se babai i tij fisnik dhe nëna e tij e ëmbël ishin marrë prej tij nga një ethe e tmerrshme që kishte zënë vendin, dhe Réné, fëmija i tyre i vetëm, kishte mbetur pa një të afërm në botë, përveç xhaxhait të tij Chevalier Réné de Laudonniere, pas së cilës ai u emërua. Në ato ditë udhëtimi i lodhshëm dukej një kohë e lodhur për djalin e vetmuar para se lajmëtari që kishte shkuar në Paris me një letër që i tregonte xhaxhait të tij se pozita e tij e trishtuar mund të kthehej. Kur mbaroi, ai erdhi përsëri, duke sjellë një mesazh të mirë që e thërriste menjëherë të shkonte në Paris dhe të ishte një bir i xhaxhait të tij të vetmuar, Réné humbi asnjë kohë duke iu bindur.Taal: sq;Formaat: Epub zonder kopieerbeveiliging (DRM) ;Verschijningsdatum: juni 2017;ISBN13: 9788826447506; Ebook | 2017
Più…
Commento di venditore bol.com:
Nieuw, Direct beschikbaar
Numero di ordine della piattaforma Bol.com: 9200000078933001
Categoria: Thrillers, Detective & Mysterie
Dati da 02/07/2017 19:48h
ISBN (notazioni alternative): 88-264-4750-0, 978-88-264-4750-6

9788826447506

Trova tutti i libri disponibili per il tuo numero ISBN 9788826447506 Confronta i prezzi in modo facile e veloce e ordinare immediatamente.

Disponibili libri rari, libri usati e libri di seconda mano del titolo "Pendë Flamingo, The Flamingo Feather, Albanian edition" Da Kirk Munroe completamente sono elencati.

geldanlage gelsenkirchen al machtouly